Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
Strona Główna · Plan zajęć (zaoczne) · Platforma E-dukacyjna Moodle · Dziennik elektroniczny · Egzamin zawodowy · Kontakt · Linki · Facebook29-05-2015
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt::Informacje
Plan zajęć (zaoczne)

Historia
Kalendarium

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja 2015/2016
Kierunki kształcenia

Egzamin zawodowy
Dokumenty
Biblioteka
Koła zainteresowań
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Medyka nr 1
Biuletyn Medyka nr 2
Biuletyn Medyka nr 3
Biuletyn Medyka nr 4
Biuletyn Medyka nr 5
Biuletyn Medyka nr 6
Biuletyn Medyka nr 7

Samorząd
Kadra


Ulotka szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
„Majówka Międzypokoleniowa"
MajówkaW środę 27 maja 2015 r. Szkoła Policealna „Medyk" w Ełku po raz kolejny okazała się otwarta dla środowiska. Nie bacząc na różnice wieku, kondycję, pasje i upodobania spotkaliśmy się z mieszkańcami Ełku na „Majówce Międzypokoleniowej" w ramach Ełckich Dni Rodziny. Słuchaczki klasy II kierunku Technika Usług Kosmetycznych przygotowały działania skierowane zarówno do seniorów jak i małolatów. Aktywnie promowały naszą szkołę poprzez umiejętności masażu i zdobienia paznokci. Nasze propozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zaciekawieniem. Uczestnicy spotkania, mimo pochmurnej aury, wyrażali zrelaksowanie i zadowolenie z profesjonalnej obsługi. Kosmetyczki naszej szkoły otrzymały wiele komplementów, słów uznania i podziękowań.
Akcja odbyła się w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ełku, przy współudziale Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta oraz Straży Miejskiej w Ełku.

informatyk dnia 28-05-2015 · Drukuj
Nowe Kierunki
,
Szanowni Państwo!
Rozpoczynamy nabór do Szkoły na 10 kierunków
w formie stacjonarnej dla młodzieży i dorosłych, zaocznej oraz kursów kwalifikacyjnych.
Dokumenty kandydatów na semestr zimowy przyjmujemy od 8 czerwca do 26 sierpnia 2015 r.

Więcej informacji i wzory dokumentów do pobrania w zakładce Rekrutacja 2015/2016.Zapraszamy

informatyk dnia 26-05-2015 · Drukuj
Wyjazd kierunku TF do Dywit 14.05.2015
W ramach realizacji zajęć praktycznych uczniowie kierunku Technik Farmaceutyczny udali się do Dywit gdzie mieści się siedziba Polskiej Grupy Farmaceutycznej "Cefarm" Olsztyn.
Ten majowy, pogodny dzień był jednocześnie bardzo radosny a to ze względu na doskonałe humory rozśpiewanych uczniów klasy II.
Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez Zarząd PGF a absolwenci zostali zaproszeni do pracy w hurtowni leków.Więcej...
Opiekę nad grupą sprawowały: Anna Klukiewicz i Jolanta Chojnowska.


informatyk dnia 22-05-2015 · Drukuj
TURNIEJ KOSMETYCZNY W OLSZTYNIE
W dniach 13-15 maja 2015r. słuchaczki I klasy kierunku technik usług kosmetycznych – Katarzyna Jagielska i Klaudia Majewska brały udział w I Ogólnopolskim Turnieju Kosmetycznym „Piękno w krainie jezior” w Olsztynie. Dziewczyny musiały wykazać się wiedzą z zakresu kosmetyki, wizażu, ale i psychologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, czy zasad bhp obowiązujących w gabinecie kosmetycznym. W drugim dniu turnieju, pod czujnym okiem jurorów, uczestnicy wykonywali zabiegi kosmetyczne dobrane pod względem metodyki i preparatów do potrzeb wylosowanych klientek (pielęgnacja skóry twarzy, henna brwi i rzęs i makijaż dobrany do typu urody i stylizacji klientki). Już poza konkurencjami punktowanymi odbyły się również zabawy i konkursy integrujące uczestników turnieju. Kasia i Klaudia wywalczyły wyróżnienie w I Ogólnopolskim Turnieju Kosmetycznym; jest to duży sukces, tym bardziej, że konkurowały z osobami, które już w czerwcu kończą pierwszą kwalifikację w zawodzie, a one mają jeszcze ponad pół roku nauki, aby uzupełnić wiedzę i umiejętności sprawdzane na turnieju. Dziewczyny – GRATULACJE!!!

informatyk dnia 18-05-2015 · Drukuj
Rusza e-learning
Już 22 maja 2015 rusza nasza platforma e-learningowa! W premierze udział wezmą słuchacze opiekuna medycznego, opiekunki środowiskowej i opiekuna osoby starszej, którzy odbędą internetowy kurs podstaw przedsiębiorczości.

Dyrektor dnia 16-05-2015 · Drukuj
Relacja z dni otwartych w "Medyku" 2015
Za nami już kolejne Dni Otwarte w szkole. Tym razem pod hasłem „Przeszczep się do Medyka”.
Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność przywitać w naszej szkole nauczycieli i uczniów z ełckich szkół ponadgimnazjalnych.
Podczas Dni Otwartych Goście mogli wysłuchać interesujących wykładów z zakresu transplantologii prowadzonych przez Panią Teresę Półtoraczyk oraz Pana Stefana Marcinkiewicza oraz relacje dawców szpiku Pani Ewy Frączkowskiej i Pana Mirosława Polakowskiego, którzy opowiedzieli zebranym swoją historię jako dawcy szpiku.
Po wysłuchaniu wykładów wszyscy zaproszeni zostali do obejrzenia pokazów z zakresu kosmetologii, masażu, chemii kosmetycznej, wykonywania leków recepturowych, profilaktyki jamy ustnej oraz mogli uczestniczyć w warsztatach języka angielskiego i języka migowego.
....

informatyk dnia 17-03-2015 Czytaj więcej · 32 Czytań · Drukuj
Relacja z Gali 10 lecia TUK
"Wieczność cieszy się nieskończonością", a my... 10 marca 2015r, kiedy to zegarmistrz czas wybił godzinę 11.00, cieszyliśmy się chwilą rozpoczęcia Gali Jubileuszowej z okazji 10 lecia funkcjonowania kierunku Technika Usług Kosmetycznych w naszej szkole.
Swoją obecnością zaszczycili nas w tym dniu: P. Marek Chojnowski - Starosta ełcki wraz z P. Anną Iwaszko Wicestarostą,
P. Kamil Buksa- Wiceprezydent Ełku, P. Adam Dobkowski Kierownik Biura Marszałkowskiego woj. warmińsko -mazurskiego, Dyrektorzy wraz z nauczycielami zawodu z zaprzyjaźnionych szkół z Olsztyna, Suwałk i Giżycka, oraz przedstawiciele pracodawców z ełckich salonów kosmetycznych wśród nich Pani Małgorzata Arciszewska - Pionier Kierunku w naszej szkole, a także emerytowani kierownicy praktycznej nauki zawodu, absolwentki kierunku Technika Usług Kosmetycznych, nauczyciele, słuchacze i uczniowie. Przybyłych gości powitał ciepło sam Dyrektor szkoły P. Roman Wyrwas, który kierując słowo wprowadzające poetycko podkreślił, że kosmetyczki to niezwykłe kwiaty Medyka.
....
Galeria

informatyk dnia 16-03-2015 Czytaj więcej · 10 Czytań · Drukuj
Dni otwarte Szkoły Policealnej "Medyk" w Ełku
Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte szkoły w dniach 11-12 marca 2015r. w godzinach 10.00-14.00informatyk dnia 02-03-2015 · Drukuj
Jubileuszowe obchody 10-lecia TUK
Szkoła Policealna w Ełku serdecznie zaprasza wszystkie Absolwentki kierunku Technik Usług Kosmetycznych na jubileuszowe obchody 10-lecia funkcjonowania TUK w Medyku, które odbędą się w szkole 10 marca 2015 r. o godzinie 11.00.
Serdecznie zapraszamy!


INFORMACJE


informatyk dnia 27-02-2015 · Drukuj
Rozpoczęcie nauki po feriach
Osoby zakwalifikowane do klasy pierwszej opiekuna osoby starszej rozpoczynają naukę 13 lutego 2015 r. o godzinie 15:30.
Zapraszamy!

Dyrektor dnia 05-02-2015 · Drukuj
Rekrutacja na semestr letni 2014/2015
Szkoła Policealna w Ełku prowadzi rekrutację na semestr letni 2014/2015 w zawodach:
- opiekunka dziecięca w systemie stacjonarnym;
- opiekun osoby starszej w systemie zaocznym.
Termin składania dokumentów na te kierunki jest do 31 stycznia 2015 r.
Nauka rozpoczyna się od 10 lutego 2015 r.
ZAPRASZAMY!
Więcej informacji, wnioski do pobrania i Regulamin rekrutacji w zakładce Rekrutacja 2014/2015.

Dyrektor dnia 27-12-2014 · Drukuj
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.