Strona Główna · Galeria · Dziennik elektroniczny · Plan zajęć (zaoczne) · Egzamin zawodowy · Linki 23-04-2014
Nawigacja
Strona Główna
Galeria

Kontakt::Informacje
Historia
Kalendarium

Dziennik elektroniczny
Plan zajęć (zaoczne)

Rekrutacja 2014/2015

Egzamin zawodowy
Dokumenty
Biblioteka
Biuletyn Informacji Publicznej

Samorząd
Kadra
Nasi sponsorzy
Wyszukiwarka-Praca

Pogoda z ICM

Wielkanoc!!!
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim Pracownikom, Słuchaczom i Uczniom oraz Sympatykom naszej Szkoły wielu cudownych świątecznych chwil. Niech Tajemnica Zmartwychwstania daje nadzieję i siłę do pokonywania wszystkich drobnych i dużych przeciwności. Życzymy, aby wszystko co posiejemy przyniosło plon i owoc, a każde postanowienie - dobre skutki.
Wesołego Alleluja!
40 wydarzeń na 40 lat Medyka

00 okladka 40-lat

Gala 40-lecia Szkoły - 04.03.2014
3 września 1973 r. rozpoczęło swoją działalność Medyczne Studium Zawodowe, zlokalizowane wtedy na ulicy Kościuszki. Naukę rozpoczęło wtedy 80 uczennic pielęgniarstwa.
Gala jubileuszowa 4 marca 2014 r. przypomniała historię Szkoły, Jej losy i ludzi, którzy z Nią się związali. Wśród przeszło stu gości zaszczycili nas: P. Jarosław Słoma - Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pani Grażyna Przasnyska - Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, P. Krzysztof Piłat - Starosta ełcki oraz P. Marek Chojnowski - Wicestarosta, P. Tomasz Andrukiewicz - Prezydent Ełku oraz P. Artur Urbański - Wiceprezydent. Powitaliśmy również dyrektorów policealnych szkół medycznych z terenu województwa i Suwałk oraz dyrektorów i przedstawicieli innych szkół, ośrodków doskonalenia nauczycieli, organizacji związanych z oświatą.
Obecni byli również dawni dyrektorzy Szkoły - P. Teresa Marciniak, P. Jerzy Czepułkowski. W Gali wzięli również udział emerytowani i obecni nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz absolwenci i przedstawiciele uczniów i słuchaczy.
W tym szczególnym dla nas dniu mogliśmy też liczyć na przedstawicieli pracodawców - wśród nich, między innymi P. Andrzeja Bujnowskiego - Prezesa Pro-Medica, P. płk. Marka Wojcieszka - Komendanta 108 Szpitala Wojskowego, P. Marka Markowskiego - Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Ełku.
Uroczystość prowadzili P. Wiesława Kuczyńska - kierownik praktycznej nauki zawodu i były dyrektor oraz P. Stefan Marcinkiewicz.
Czytaj dalej...
Zobacz zdjęcia w galerii Relacja w Radio 5
Dni Otwarte w Szkole 3 marca 2014 r.
Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność przywitać w naszej szkole nauczycieli i uczniów z ełckich szkół ponadgimnazjalnych.
Goście odwiedzający szkołę mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej na najbliższy rok szkolny i poznać zasady rekrutacji.
Nasi uczniowie z uśmiechem promowali wszystkie kierunki kształcenia, przygotowali pokazy swoich umiejętności w pracowniach: kosmetycznej, ratownictwa medycznego, masażu, techniki postaci leków, stomatologicznej i chemicznej. Chętnie także odpowiadali na wszystkie pytania.
Jak zawsze wielką popularnością cieszył się cykl wykładów pod wspólnym hasłem „Tajemnice mózgu” przygotowany przez nauczycieli szkoły.
W tym roku zaprosiliśmy naszych gości do kawiarenki i obejrzenia pamiątkowej wystawy zabytkowych narzędzi i sprzętów medycznych.
Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy zawitali w progi naszej szkoły.
Zobacz zdjęcia w galerii
Msza Święta z okazji rocznicy 40-lecia Szkoły
W niedzielę 2 marca 2014 r. o godzinie 18.00 mszą świętą sprawowaną w parafii Chrystusa Sługi rozpoczęto uroczystości jubileuszowe z okazji 40 - lecia Szkoły Policealnej „Medyk” w Ełku.
„Jak dobrze jest dziękować Ci Panie…”, tak śpiewała schola na Mszy Świętej dziękczynnej sprawowanej przez ks. Jacka Uchana delegata Biskupa Ełckiego ks. biskupa Jerzego Mazura, jednocześnie dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Ełckiej Kurii. Liturgia Eucharystyczna miała charakter wyjątkowo uroczysty. Na początku dyrektor szkoły Roman Wyrwas poprosił zgromadzonych wiernych o włączenie się do modlitwy w intencji sprawowanej Mszy Świętej. W oprawę Eucharystii włączyli się pracownicy, nauczyciele, uczniowie, absolwenci i emerytowani nauczyciele.
Czytaj dalej...
Zobacz zdjęcia w galerii
Dyplomy - egzamin w sesji zimowej 2014
Uczniowie, którzy zdawali egzamin w sesji zimowej w zawodzie higienistka stomatologiczna i opiekunka dziecięca mogą już od dzisiaj zgłaszać się po odbiór dyplomów.
Zdający "nowy" egzamin w zawodzie opiekun medyczny i technik usług kosmetycznych będą mogli odebrać dyplomy dopiero od 28 marca 2014.
Gratulujemy sukcesu na egzaminie!
Higienistyki Stomatologiczne i Opiekunki Dziecięce - koniec roku

16 stycznia Anno Domini 2014 padł ostatni klaps z trwającego dwa lata serialu, w tórym główną rolę odegrały uczennice kierunków higienistka stomatologiczna i opiekunka dziecięca.

Role drugoplanowe mistrzowsko zagrali nauczyciel po szczególnych jednostek modułowych pod czujnym okiem reżysera zwanego codziennym życiem i przy owocnej współpracy Pan Dyrektora Szkoły Policealnej w Ełku Romana Wyrwasa, Pani Kierownik Szkolenia Praktycznego Wiesławy Kuczyńskiej i Grona Pedagogicznego Medyka.

czytaj dalej...

Zobacz zdjęcia w galerii
40-lat lat Szkoły Policealnej w Ełku

Szczegóły na stronie www.medyk.elk.pl

Rekrutacja na semestr letni 2013/2014
Szanowni Państwo!
Prowadzimy nabór na semestr letni 2013/2014 (nauka rozpoczyna się od 10 lutego) na kierunki:
- opiekun osoby starszej z językiem niemieckim - zaoczny, dwuletni,
- opiekunka dziecięca - stacjonarny dla dorosłych, dwuletni.
Dokumenty kandydatów przyjmujemy do 24 stycznia 2014 r.
Więcej informacji i wzory dokumentów do pobrania w zakładce Rekrutacja 2013/2014.
Zapraszamy!
Indeksy 2013

W dniu 4 grudnia punktualnie o godzinie 12.00. odbyła się Uroczystość Rozdania Indeksów uczniom klas pierwszych Szkoły Policealnej w Ełku.

Zgodnie ze szkolnym zwyczajem Immatrykulację rozpoczęło przemówienie Pana Dyrektora, który życzył NOWOPRZYJĘTYM DO SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ UCZNIOM samych sukcesów oraz dobrych i bardzo dobrych ocen.

Następnie uczniowie kierunków TUK, TF, HS i TM otrzymali upragniony dokument z rąk Pana Dyrektora i usłyszeli miłe słowa od Wychowawców klas.
Po uroczystej części wszyscy udali się na poczęstunek zorganizowany przez klasy pierwsze.

Druga konkursowa część rozpoczęła się od wyłonienia komisji, której przewodniczył Pan Dyrektor Roman Wyrwas. Po ocenie 5 konkurencji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski (prezentacja klasy na scenie, zdjęcie klasowe wykonane w stylu lat 70, stylizacja stołu, smaku ciasta upieczonego przez Wychowawców oraz wiedza ze znajomości historii szkoły).

Po bardzo zaciętej rywalizacji wygrały uczennice klasy I Technika Usług Kosmetycznych. Jednak nie był to koniec dzisiejszych zmagań. Drugi konkurs przeprowadzony i przygotowany został przez Koło Przyjaciół Pszczół i Miłośników Miodu.

I tu nie zabrakło dobrej zabawy i śmiechu. Ku miłemu zaskoczeniu wszystkich i tę rywalizację wygrały uczennice klasy I Technika Usług Kosmetycznych.

BARDZO GRATULUJEMY.
Samorząd Uczniowski
Szkoły Policealnej w Ełku

Zobacz zdjęcia w galerii
Medyk Nocą


Trzy intensywnie rozlegające się dzwonki szkolne niczym werble oznajmiły początek uroczystości. Nocne duchy śpiące w licznych zakamarkach szkoły nie miały dzisiaj łatwo, ta noc nie miała należeć do nich, wszak mówiono o tym głośno w całym Ełku. Po raz pierwszy w ciągu 40 lat istnienia, Medyk odkrywał swoje tajemnice w blasku księżyca. Już kwadrans przed osiemnastą w szkolnym holu zaczęli pojawiać się pierwsi goście niecierpliwie wyczekujący godziny zero. Gdzieniegdzie można było usłyszeć skrywaną szeptem radość, że już osiemnasta i możemy zaczynać.

czytaj dalej...

Zobacz zdjęcia w galerii
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kalendarz
Kwiecień 2014
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Statystyka
Szkoła Policealna w Ełku - ratownik medyczny, technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
WITAMY:
informatyk
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 6

Super Administratorzy: 1
Administratorzy: 2
Użytkownicy: 3

Użytkownicy Online:

Dyrektor 2 dni
psychologia 5 dni
informatyk 3 tygodni
opiekunkadziecieca 9 tygodni
ratownik85 tygodni

Gości Online: 1