Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
Strona Główna · Plan zajęć (zaoczne) · Platforma E-dukacyjna Moodle · Facebook · Kontakt12-02-2016
Nawigacja
Strona Główna

Informacje

Plan zajęć (zaoczne)

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja 2015/2016

Egzamin zawodowy

B I P

Kierunki kształcenia

Dokumenty

Ulotka szkoły

BIULETYNY

BIBLIOTEKA

SAMORZĄD

KAMERA SALA 302
Witamy

Szkoła Policealna w Ełku, 19-300 Ełk, ul. K. A. Bahrkego 2B, tel. 87 610 39 40
Instytucja Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego


NiepełnosprawniPowiększanie strony [Ctrl +], Zmniejszanie: [Ctrl -], Skala automatyczna [Ctrl 0] Nawigacja po hiperłączach [Tab].
Zakończenie roku szkolnego dla klasy Opiekuna osoby starszej
Zakończenie nauki i rozdanie świadectw dla klasy Opiekuna osoby starszej odbędzie się 12 lutego 2016 r. o godzinie 15:30.

Dyrektor dnia 05-02-2016 · Drukuj
Informacja dla przedstawicieli handlowych i in.
Dyrektor Szkoły Policealnej w Ełku informuje, że rozmowy w sprawie wszelkich ofert handlowych dotyczących niezamawianych przez szkołę towarów i usług będzie można przedstawiać w dniach:
26.01.2016 r. w godz. 12:00-14:00,
02.02.2016 r. w godz. 12:00-14:00.

Dyrektor dnia 20-01-2016 · Drukuj
Egzamin zawodowy
Uwaga zdający egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie!
Część pisemna odbędzie się 14.01.2016 r. o godzinie:
12:00 - dla kwalifikacji A.61 (technik usług kosmetycznych),
14:00 - dla kwalifikacji Z.07 (OOS) i Z.14 (HS).
Część praktyczna:
15.01.2016 r. o godz. 13:00 - A.61
23.01.2016 r. o godz. 8:00 (I zmiana) i 12:00 (II zmiana) - Z.07 (OOS)
Prosimy pamiętać, aby przyjść najpóźniej na 30 minut przed egzaminem i mieć ze sobą dowód osobisty.
Informacje o egzaminie również w zakładce Egzamin zawodowy

Dyrektor dnia 11-01-2016 · Drukuj
Opiekun osoby Starszej - Nabór na semestr letni

informatyk dnia 31-12-2015 · Drukuj
Jasełka 2015 w Medyku
Jasełka 201522 grudnia, w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas Jasełka przygotowane przez uczniów i słuchaczy szkoły. Tradycyjnie, w przygotowanym spektaklu nie zabrakło Świętej Rodziny, Trzech Króli i Pasterzy. Scenografia, kostiumy sceniczne i kunszt aktorski naszych uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami i owacjami na stojąco. Przedstawienie dostarczyło nam wszystkim wielu wzruszeń, mogliśmy też podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy.

informatyk dnia 23-12-2015 · Drukuj
HIGIENISTKI NA KONFERENCJI NAUKOWEJ W BIAŁYMSTOKU
HIGIENISTKI NA KONFERENCJI NAUKOWEJ W BIAŁYMSTOKU12.12.2015 uczennice I i II klasy HS wzięły udział w konferencji naukowej „Świat bez próchnicy”. Na spotkaniu poruszono bardzo ciekawe zagadnienia związane z bezpieczeństwem stosowania fluoru w profilaktyce próchnicy. Uczestniczki imprezy miały okazję zapoznać się z przepisami prawnymi dotyczącymi higieny w gabinecie stomatologicznym oraz z nowymi produktami do higieny jamy ustnej firmy Colgate. W czasie przerw między wykładami można było wypić kawę i przekąsić coś słodkiego oraz wymienić się spostrzeżeniami z koleżankami i wykładowcami. Miłym akcentem było spotkanie z absolwentkami naszej szkoły, które spełniają się zawodowo. Dziewczyny wróciły z głowami pełnymi informacji, dobrymi humorami i drobnymi upominkami.

informatyk dnia 15-12-2015 · Drukuj
Medyk Nocą 2015 - relacja
Medyk Nocą 2015 - relacjaW czwartkowy mroźny wieczór (26 listopada 2015 roku) Szkoła Policealna w Ełku „Medyk” zaprosiła wszystkich mieszkańców miasta na kolejną już trzecią edycję „Medyka Nocą”.
Goście którzy licznie stawili się w murach szkoły o godzinie 17.00. po oficjalnym rozpoczęciu wydarzenia przez Dyrektora Szkoły mgr Romana Wyrwasa mieli przyjemność obejrzeć gościnny spektakl Teatru „ZgiEłk” z Ełckich Warsztatów Terapii Zajęciowej z miniaturą Moliera „Chory z urojenia”. Artyści otrzymali owacje na stojąco - były brawa i gratulacje. Następnie wszyscy obecni w auli wysłuchali prelekcji przygotowanych przez nauczycieli szkoły. Wykłady chociaż wygłoszone w lekki i przyjemny dla słuchacza sposób przekazały szereg ważnych informacji z historii medycyny, a także kilka mało znanych faktów. Wykład lek. dent. Joanny Zalewskiej pt. „Historia z zębem w tle” – uzmysłowił nam jak poważnym wyzwaniem dla ludzi w dawnych czasach był ból zęba i z jakimi problemami borykali się mieszkańcy dawnego świata. Natomiast wykład mgr Wiesławy Kuczyńskiej pt. „Tajemnice urody” w nastrojowy sposób przeniósł nas w dawne czasy, ukazując kilka historii o tym jak kobiety poświęcały swoje zdrowie dla urody. Czytaj Dalej >>>

informatyk dnia 27-11-2015 · Drukuj
Masaż - między zawodem a pasją
Masaż - między zawodem a pasjąW dniu 19.11.2015r odbyła się w Olsztynie I Konferencja "Masaż - między zawodem a pasją" , w której udział brali uczniowie kierunku Technik Masażysta naszej szkoły.
Na Warsztatach poruszono następujące tematy: masaż poprzeczny i funkcyjny, masaż tkanek głębokich jako podstawowe narzędzie pracy masażysty, techniki przenoszenia osoby niepełnosprawnej, formy pracy z blizną, metody usprawniania funkcjonowania ścięgna achillesa po urazach sportowych, obrzęki nóg jako problem cywilizacyjny, elementy kompresoterapii, masaż kostką lodu, 10 zasad doboru stołu do masażu.


informatyk dnia 23-11-2015 · Drukuj
11 listopad 1918r - wykład
11 listopad 1918r - wykładPrzed 11 listopada wykład dr Stefana Marcinkiewicza "11 listopada 1918 - koniec Wielkiej Wojny".

informatyk dnia 17-11-2015 · Drukuj
Szkolenie z Bielendą
Szkolenie z Bielendą
10. listopada 2015r. kosmetyczki z klasy I i II wzięły udział w szkoleniu i warsztatach prowadzonych przez Panią Natalię Stepień – szkoleniowca firmy Bielenda. Podczas spotkania dziewczyny poznały szeroką gamę produktów kosmetycznych BIELENDA Professional oraz profesjonalne zabiegi gabinetowe z oferty firmy – eksfoliacja kwasami AHA i mezoteriapia mikronakłuciowa. Atutem szkolenia była forma warsztatowa, w której chętne słuchaczki mogły samodzielnie – pod okiem instruktora – wykonać prezentowane zabiegi.
Było to kolejne, i mamy nadzieje nie ostatnie, w tym roku szkolnym spotkanie z nowinkami w kosmetyce, które przybliży naszym słuchaczkom tajniki przyszłego zawodu.

informatyk dnia 12-11-2015 · Drukuj
WIELKA AKCJA W EŁKU – „ZDROWI I WYJATKOWI - I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE! ”
ZDROWI I WYJATKOWI - I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE!W niedzielę, 7 listopada 2015r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w finałowej akcji ratowania życia drugiego człowieka,  prowadzonej od ponad miesiąca w naszym mięście i okolicy, pod hasłem: "Dzień Dawcy Szpiku dedykowany Jerzemu i Innym". W galerii Brama Mazur w Ełku wiele instytucji naszego miasta połączyło siły dla pięknej idei. My również chcieliśmy być w tym dniu wyjątkowi i chętnie włączyliśmy się w profilaktykę zdrowotną.
Słuchaczki kierunku Technik Usług Kosmetycznych z ogromnym zaangażowaniem masowały dłonie i karki, zaś uczennice kierunku Higienistki Stomatologicznej profesjonalnie mierzyły ciśnienie, ciepłotę ciała oraz saturację. Uczennice aktywnie zachęcały potencjalnych dawców do rejestru w bazie. Nasze stoiska cieszyły się dużym powodzeniem. W akcji finałowej wzięły udział znane twarze. Wśród nich pojawił się Jarosław Jakimowicz – znany polski aktor.
Chętnie skorzystał z oferowanego przez nas masażu. Odwiedziny gościa zwieńczyłyśmy wspólnym zdjęciem. Poczym aktor złożył autograf na naszym rollupie reklamowym i tym sposobem wpisał się w historie naszej szkoły.
Akcję ZDROWI I WYJĄTKOWI możemy uznać za udaną. W jej wyniku zarejestrowały się 383 osoby. Z dodatkowych profilaktycznych badań zdrowotnych skorzystało 215 osób.

informatyk dnia 10-11-2015 · Drukuj
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.