Szkoła Policealna w Ełku - technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka/higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskow
Platforma E-dukacyjna Moodle · Facebook · Kontakt · Linki30-05-2015
Nawigacja
Strona Główna

Kontakt::Informacje

Plan zajęć (zaoczne)

Dziennik elektroniczny

Rekrutacja 2015/2016

Egzamin zawodowy

B I P

Kierunki kształcenia
Dokumenty
Kadra
Ulotka szkoły
„Majówka Międzypokoleniowa"
MajówkaW środę 27 maja 2015 r. Szkoła Policealna „Medyk" w Ełku po raz kolejny okazała się otwarta dla środowiska. Nie bacząc na różnice wieku, kondycję, pasje i upodobania spotkaliśmy się z mieszkańcami Ełku na „Majówce Międzypokoleniowej" w ramach Ełckich Dni Rodziny. Słuchaczki klasy II kierunku Technika Usług Kosmetycznych przygotowały działania skierowane zarówno do seniorów jak i małolatów. Aktywnie promowały naszą szkołę poprzez umiejętności masażu i zdobienia paznokci. Nasze propozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zaciekawieniem. Uczestnicy spotkania, mimo pochmurnej aury, wyrażali zrelaksowanie i zadowolenie z profesjonalnej obsługi. Kosmetyczki naszej szkoły otrzymały wiele komplementów, słów uznania i podziękowań.
Akcja odbyła się w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ełku, przy współudziale Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta oraz Straży Miejskiej w Ełku.

informatyk dnia 28-05-2015 · Drukuj
Nowe Kierunki
Plakat,
Szanowni Państwo!
Rozpoczynamy nabór do Szkoły na 10 kierunków
w formie stacjonarnej dla młodzieży i dorosłych, zaocznej oraz kursów kwalifikacyjnych.
Dokumenty kandydatów na semestr zimowy przyjmujemy od 8 czerwca do 26 sierpnia 2015 r.

Więcej informacji i wzory dokumentów do pobrania w zakładce Rekrutacja 2015/2016.Zapraszamy

informatyk dnia 26-05-2015 · Drukuj
Wyjazd kierunku TF do Dywit 14.05.2015
Farmacja w DywitachW ramach realizacji zajęć praktycznych uczniowie kierunku Technik Farmaceutyczny udali się do Dywit gdzie mieści się siedziba Polskiej Grupy Farmaceutycznej "Cefarm" Olsztyn.
Ten majowy, pogodny dzień był jednocześnie bardzo radosny a to ze względu na doskonałe humory rozśpiewanych uczniów klasy II.
Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez Zarząd PGF a absolwenci zostali zaproszeni do pracy w hurtowni leków.Więcej...
Opiekę nad grupą sprawowały: Anna Klukiewicz i Jolanta Chojnowska.


informatyk dnia 22-05-2015 · Drukuj
TURNIEJ KOSMETYCZNY W OLSZTYNIE
TURNIEJ KOSMETYCZNY  W OLSZTYNIEW dniach 13-15 maja 2015r. słuchaczki I klasy kierunku technik usług kosmetycznych – Katarzyna Jagielska i Klaudia Majewska brały udział w I Ogólnopolskim Turnieju Kosmetycznym „Piękno w krainie jezior” w Olsztynie. Dziewczyny musiały wykazać się wiedzą z zakresu kosmetyki, wizażu, ale i psychologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, czy zasad bhp obowiązujących w gabinecie kosmetycznym. W drugim dniu turnieju, pod czujnym okiem jurorów, uczestnicy wykonywali zabiegi kosmetyczne dobrane pod względem metodyki i preparatów do potrzeb wylosowanych klientek (pielęgnacja skóry twarzy, henna brwi i rzęs i makijaż dobrany do typu urody i stylizacji klientki). Już poza konkurencjami punktowanymi odbyły się również zabawy i konkursy integrujące uczestników turnieju. Kasia i Klaudia wywalczyły wyróżnienie w I Ogólnopolskim Turnieju Kosmetycznym; jest to duży sukces, tym bardziej, że konkurowały z osobami, które już w czerwcu kończą pierwszą kwalifikację w zawodzie, a one mają jeszcze ponad pół roku nauki, aby uzupełnić wiedzę i umiejętności sprawdzane na turnieju. Dziewczyny – GRATULACJE!!!

informatyk dnia 18-05-2015 · Drukuj
Rusza e-learning
Już 22 maja 2015 rusza nasza platforma e-learningowa! W premierze udział wezmą słuchacze opiekuna medycznego, opiekunki środowiskowej i opiekuna osoby starszej, którzy odbędą internetowy kurs podstaw przedsiębiorczości.

Dyrektor dnia 16-05-2015 · Drukuj
Dni Otwarte w Szkole 3 marca 2014 r.
Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność przywitać w naszej szkole nauczycieli i uczniów z ełckich szkół ponadgimnazjalnych.
Goście odwiedzający szkołę mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej na najbliższy rok szkolny i poznać zasady rekrutacji.
Nasi uczniowie z uśmiechem promowali wszystkie kierunki kształcenia, przygotowali pokazy swoich umiejętności w pracowniach: kosmetycznej, ratownictwa medycznego, masażu, techniki postaci leków, stomatologicznej i chemicznej. Chętnie także odpowiadali na wszystkie pytania.
Jak zawsze wielką popularnością cieszył się cykl wykładów pod wspólnym hasłem „Tajemnice mózgu” przygotowany przez nauczycieli szkoły.
W tym roku zaprosiliśmy naszych gości do kawiarenki i obejrzenia pamiątkowej wystawy zabytkowych narzędzi i sprzętów medycznych.
Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy zawitali w progi naszej szkoły.
Zobacz zdjęcia w galerii

Dyrektor dnia 05-03-2014 · Drukuj
Msza Święta z okazji rocznicy 40-lecia Szkoły
W niedzielę 2 marca 2014 r. o godzinie 18.00 mszą świętą sprawowaną w parafii Chrystusa Sługi rozpoczęto uroczystości jubileuszowe z okazji 40 - lecia Szkoły Policealnej „Medyk” w Ełku.
„Jak dobrze jest dziękować Ci Panie…”, tak śpiewała schola na Mszy Świętej dziękczynnej sprawowanej przez ks. Jacka Uchana delegata Biskupa Ełckiego ks. biskupa Jerzego Mazura, jednocześnie dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Ełckiej Kurii. Liturgia Eucharystyczna miała charakter wyjątkowo uroczysty. Na początku dyrektor szkoły Roman Wyrwas poprosił zgromadzonych wiernych o włączenie się do modlitwy w intencji sprawowanej Mszy Świętej. W oprawę Eucharystii włączyli się pracownicy, nauczyciele, uczniowie, absolwenci i emerytowani nauczyciele.
Czytaj dalej...
Zobacz zdjęcia w galerii

Dyrektor dnia 05-03-2014 Czytaj więcej · 500 Czytań · Drukuj
Dyplomy - egzamin w sesji zimowej 2014
Uczniowie, którzy zdawali egzamin w sesji zimowej w zawodzie higienistka stomatologiczna i opiekunka dziecięca mogą już od dzisiaj zgłaszać się po odbiór dyplomów.
Zdający "nowy" egzamin w zawodzie opiekun medyczny i technik usług kosmetycznych będą mogli odebrać dyplomy dopiero od 28 marca 2014.
Gratulujemy sukcesu na egzaminie!

Dyrektor dnia 28-02-2014 · Drukuj
Higienistyki Stomatologiczne i Opiekunki Dziecięce - koniec roku

16 stycznia Anno Domini 2014 padł ostatni klaps z trwającego dwa lata serialu, w tórym główną rolę odegrały uczennice kierunków higienistka stomatologiczna i opiekunka dziecięca.

Role drugoplanowe mistrzowsko zagrali nauczyciel po szczególnych jednostek modułowych pod czujnym okiem reżysera zwanego codziennym życiem i przy owocnej współpracy Pan Dyrektora Szkoły Policealnej w Ełku Romana Wyrwasa, Pani Kierownik Szkolenia Praktycznego Wiesławy Kuczyńskiej i Grona Pedagogicznego Medyka.

czytaj dalej...

Zobacz zdjęcia w galerii

informatyk dnia 05-02-2014 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 510 Czytań · Drukuj
40-lat lat Szkoły Policealnej w Ełku

Szczegóły na stronie www.medyk.elk.pl


informatyk dnia 14-01-2014 · Drukuj
Rekrutacja na semestr letni 2013/2014
Szanowni Państwo!
Prowadzimy nabór na semestr letni 2013/2014 (nauka rozpoczyna się od 10 lutego) na kierunki:
- opiekun osoby starszej z językiem niemieckim - zaoczny, dwuletni,
- opiekunka dziecięca - stacjonarny dla dorosłych, dwuletni.
Dokumenty kandydatów przyjmujemy do 24 stycznia 2014 r.
Więcej informacji i wzory dokumentów do pobrania w zakładce Rekrutacja 2013/2014.
Zapraszamy!

Dyrektor dnia 23-12-2013 · Drukuj
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Strona używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania z usług oraz do celów statystycznych. Należy pamiętać, iż można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.